• Announcements

• Editing posts   11/20/2016

[EN] If you want to edit your post after 5 minutes please use "Report post" option above the post and explain what you want to be edited. [PL] Jeśli chcesz edytować swój post po 5 minutach od dodania prosimy użyć przycisku "Zgłoś post" powyżej postu i wyjaśnić co chcielibyście edytować.
    • Spam   11/21/2016

[EN] We encourage you to report posts you consider as spam or if you think that it violate forum rules. [PL] Zachęcamy do raportowania postów, które uważacie za spam lub takich, które łamią regulamin.
Sign in to follow this  
Followers 0

Błąd na początku u Lekarki !

3 posts in this topic

Posted

Witam , rozpocząłem grę i po wejściu do lekarki wybrałem odpowiedź że przysłał mnie ten gość żebym odebrał zioła , jej odpowiedź jest znana , potem się udało mi się zdobyć zioła następnie podszedłem do niej i poprosiłem żeby "czy może opatrzyć moje rany" chyba tak szło :) i wtedy wyskoczyła ramka żeby coś tam w grze wykonać to trzeba być w odpowiednim miejscu lub posiadać ekwipunek i tu sedno problemu naciśnij SPACJĘ żeby zakończyć i niestety spacja nie działa ani żaden inny klawisz pozostaje zrzucić grę na pasek i zamknąć okno.

Pozdrawiam MB

Posted

Witaj!
Dzięki za zgłoszenie nam tego błędu, postaramy się go naprawić najszybciej jak to możliwe. ;)

Posted

W następnej aktualizacji będzie już to naprawione, dodaliśmy też zabezpieczenie przed podobnymi sytuacjami w "popsutych" dialogach.