• Announcements

  • Editing posts   11/20/2016

   [EN] If you want to edit your post after 5 minutes please use "Report post" option above the post and explain what you want to be edited. [PL] Jeśli chcesz edytować swój post po 5 minutach od dodania prosimy użyć przycisku "Zgłoś post" powyżej postu i wyjaśnić co chcielibyście edytować.
  • Spam   11/21/2016

   [EN] We encourage you to report posts you consider as spam or if you think that it violate forum rules. [PL] Zachęcamy do raportowania postów, które uważacie za spam lub takich, które łamią regulamin.
Sign in to follow this  
Followers 0

Propozycje

1 post in this topic

Posted

Propozycje:
1.(Nalegam na to)Dodajcie NPC z możliwością restartowania umiejętności w drzewku za te pieniądze co z misji dorpi albo za darmo bo niektórzy ludzie mają problem z rozdanymi umiejętnościami 
2.Dobre byłoby też to jakbyśmy mieli pasek wyboru broni bo to jest żmudne wchodzić w ekwipunek i zmieniać broń na kilof siekierę i td. To by ułatwiło i uprzyjemniło grę. 7 pasków do wyboru broni 2 paski na nr 1-2 do siekiery i kilofu 3-4 pasek do broni typu łuk bronie palne plazmowe i inne jakie tam są 5-6 pasek do apteczek,jedzenia i 7 na wędkę np :) albo 6 wolnych pasków do wyboru dla gracza co se na nich ustawi to będzie mieć ;) 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.