• Announcements

  • Editing posts   11/20/2016

   [EN] If you want to edit your post after 5 minutes please use "Report post" option above the post and explain what you want to be edited. [PL] Jeśli chcesz edytować swój post po 5 minutach od dodania prosimy użyć przycisku "Zgłoś post" powyżej postu i wyjaśnić co chcielibyście edytować.
  • Spam   11/21/2016

   [EN] We encourage you to report posts you consider as spam or if you think that it violate forum rules. [PL] Zachęcamy do raportowania postów, które uważacie za spam lub takich, które łamią regulamin.

Mario

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited


Community Reputation

0 Neutral

About Mario

 • Rank
  Newbie

Mario's Activity

 1. Mario added a topic in Błędy   

  Błąd na początku u Lekarki !
  Witam , rozpocząłem grę i po wejściu do lekarki wybrałem odpowiedź że przysłał mnie ten gość żebym odebrał zioła , jej odpowiedź jest znana , potem się udało mi się zdobyć zioła następnie podszedłem do niej i poprosiłem żeby "czy może opatrzyć moje rany" chyba tak szło i wtedy wyskoczyła ramka żeby coś tam w grze wykonać to trzeba być w odpowiednim miejscu lub posiadać ekwipunek i tu sedno problemu naciśnij SPACJĘ żeby zakończyć i niestety spacja nie działa ani żaden inny klawisz pozostaje zrzucić grę na pasek i zamknąć okno.
  Pozdrawiam MB
   
  • 2 replies
  • 33 views
 2. Mario added a post in a topic SLI   

  A muszę się pochwalić bo wymusiłem tryb SLI i mam 25 fpsów w full hd na niskich i średnich ale ja mam 2x650 gt to gdzie to do Twojej karty ale jak widać jak zoptymalizują to ten gracik da rade 
  • 0
 3. Mario added a topic in Pytania   

  SLI
  Witam , mam prośbę o włączenie SLI lub podania ustawień w nvidia inspector aby uruchomić 2 kartę bo na jednej mam 20 -10 fpsów.
  Dzięki
  MB.
  • 2 replies
  • 99 views
 4. Mario added a post in a topic FPS!!!!!!!!!!!   

  Ale broń boże nie mam o to pretensji, będę wspierał projekt samymi dobrymi słowami BO TEN PRODUKT JEST NASZ i tyle ale troche optymalizacji im nie zaszkodzi a tworząc grę która będzie śmigać na słabszych sprzętach zdobędą dużo więcej potencjalnych graczy. A co grafiki znamy dużo gier które mają super grafikę ale nie maja tego czegoś co może mieć ta gra.
  Pozdrawiam
  MB.
  • 0
 5. Mario added a post in a topic FPS!!!!!!!!!!!   

  A dodam jeszcze że po dzisiejszej aktualizacji mam 3-5 fpsów tak że widać poprawę w dół:(
  Po prostu klient gry powinien być bardziej rozbudowany a serwer powinien tylko zarządzać danymi i tyle w temacie dobrym przykładem tego jest World of Tanks , w weekend na serwerach 120 tyś graczy na raz i działa poprawnie ,klient rozbudowany a serwery tylko koordynują
  • 0
 6. Mario added a topic in Błędy   

  FPS!!!!!!!!!!!
  Witam twórców .Bardzo długo czekałem na możliwość zagrania w Waszą produkcję .Posiadam laptopa Lenovo Y500 z i7/3.4ghz 16gb Ram,2x650[wydajność jak 920] gt w trybie Sli ,ponadto wszystko mam na szybkich ssd ,system jak i gry .I tak na szybko Arma 3 gra słabo zoptymalizowana w Full Hd ustawienia średnie i wysokie [zależy od serwera] do tego poziom widzenia na 2.5 km i mam stałe 27-30 fpsów. Nastepny produkt na pewno znacie grę która nigdy nie zostanie wydana a piszę o Dayz Standalone tam na średnich i wysokich 30-40 fpsów  ,pełno drzew ,roślin ,trawa ,trawa ,zwierzęta ,latające ważki. A u Was twórcy jałowa pustynia i na ustawieniach 1368/768 mam 10 fpsów????????????? w porywach 12-15???? Grałem nawet na tym sprzęcie w Falout4 w full hd i na niskich[niektóre średnie] miałem koło 25 fpsów, mało tego w Conan Exiles na średnich w 1368/760 mam 27-30 fpsów. Jestem bardzo zawiedziony poziomem optymalizacji ,wiem możecie odpisać że można wymienić sprzęt ale 90 procent graczy ma sprzęt w wydajności podobny do mojego. Nikt nie dogoni nowości a po drugie nikt nie będzie pracował tylko po to żeby co 1.5-2 lata zmieniać sprzęt który w innych grach daje radę. Chociaż wczoraj pisali posiadacze 980 i mieli po 30 fpsów:(
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
  MB.
  • 7 replies
  • 176 views